Internetové řešení www.bepor.eu

Školení předepsaná zákonem nabízíme zejména na našem internetovém portále zákonných školení www.bepor.eu. Zde je registrováno přes 950 firem, které využívají zejména služeb v oblasti školení řidičů a BOZP. Ročně zde na serveru vystavíme více jak 5500 certifikátů pro vyškolené osoby a toto číslo neustále roste.

K významným zákazníkům na tomto portále patří např.:

Český rozhlas, KONE, SpofaDental, Státní ustav pro kontrolu léčiv, Úřady práce, Pivovary Lobkowicz, D.A.S. pojišťovna, ABS Jet, Axial Personnel Agency, WEBTIP, Eaton Industries, ESCAPE IT Expert, Hadyna-International, eNovation, Česká Distribuční, Velloria Group, Total ČR, Český Caparol, LEO Express, ...


Firemní řešení v LMS systémech

Kromě internetového řešení nabízíme také možnost instalace školení do podnikových vzdělávacích systému označovaných jako LMS - learning management systems. V tomto režimu jsou provozovány školení např. v těchto firmách a společnostech:

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Projekt zákonných školení zde obsahuje všechna školení pro oblast bezpečnosti práce administrativních pracovníků, školení požární ochrany a školení řidičů. Školení jsou provozována pod LMS systémem eDoceo společnosti Trask Solutions. Nasazení do ostrého provozu proběhlo v roce 2012 a je plánováno na 4 roky.V rámci dodávky jsou zajišťovány aktualizace školení a vystavené certifikátů pro vyškolené.

České aerolinie

Tato společnost využívá zejména školení řidičů, které zde na systému eDoceo společnosti Trask Solutions funguje již od roku 2006. Kromě tohoto školení jsme pro ČSA zajišťovali i tvorbu kurzů pro piloty - Airport Briefs - nalétávané destinace.

Řízení letového provozu

V této společnosti provozujeme školení řidičů již více jak 3 roky na systému iTutor od společnosti Kontis.

Česká spořitelna

Česká spořitelna provozuje školení řidičů ve vlastním LMS systému Learn Cube. Celé školení bylo převedeno pod autorský nástroj tohoto systému a v současné době je takto provozováno.


Mezi další společnosti patří - Pražská teplárenská, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Volksbank, Česká rafinérská, ...