Knihy a publikace

Nové publikace

14 dní v reálném socialismu aneb putování po ostrově svobody

V roce 2017 vydáváme publikaci 14 dní v reálném socialismu aneb putování po ostrově svobody. Tato publikace je dostupná v tištěné i elektronické podobě. Můžete si ji objednat na mail adrese gcomp@gcomp.cz. Tištěná verze je k dispozici za 295,- Kč a elektronickou PDF verzi vám zašleme za symbolických 90,- Kč.

Starší publikace dostupné ve formátu PDF na CD-ROM

Zacátecníci v prostredí web aplikací, získají všechny podstatné úvodní informace o novém prostredí, zejména se seznámí s novým programovacím jazykem – Visual Basic Scriptem, novým datovým aparátem – Active Data Objects a také programovacím prostredím – Visual InterDev, ve kterém web aplikace vznikají. Zkušení vývojári web aplikací si mohou odnést nekolik nových triku a rozšírení a seznámit se s dalšími praktickými zkušenostmi z prípravy web aplikace v prostredí Windows DNA. Kniha je usporádána tak, aby umožnila proniknout do problematiky samostatne a zároven posloužila jako ucební text. V knize naleznete méne teoretických úvah a více príkladu a rešených postupu nejbežnejších úloh zpracování FoxPro dat.

ISBN 80-85649-82-9

Kniha tipu a triku je urcena všem zacínajícím i pokrocilým programátorum jazyka Visual FoxPro. Musíme firme Microsoft priznat, že udelala velký kus práce pri jejím vývoji. Co se týká databázových jazyku, patrí stále mezi svetovou špicku. Jelikož u nás vychází málo knih o tomto jazyce, rozhodl jsem se tuto nepríjemnou vlastnost ceského trhu obohatit o své zkušenosti, které jsem nabyl pri vývoji svých aplikací a které jsem se od jiných programátoru naucil.

ISBN 80-85649-84-5

Popisuje základní objekty programovacího jazyka FoxPro verze 3, jeho prostředí, vstupy a výstupy atd.

ISBN 80-85649-35-7

Ucebnice je koncipována tak, aby vám poskytla v zacátcích užívání Visual FoxPro nekteré vhodne pripravené nástroje – trídy, šablony, s jejichž pomocí nejen že rychle zacnete vyvíjet aplikace v novém prostredí, ale pochopíte také jeho výhody. Obecné zásady, které jsou v ucebnici popisovány, byly overeny praxí lektoru a uživatelu kurzu.

ISBN 80-85649-46-2

Objednávka

Všechny publikace si můžete objednat na e-mailu honza@gcomp.cz. Jejich cena je jednotná – 121,- Kč na nosiči CD. K ceně je připočítáno poštovné.